Warsztat

Obsługa warsztatowa Auto Lech oferuje kompleksowy serwis samochodów. Nasze wieloletnie doświadczanie w prowadzeniu warsztatu daje klientom gwarancję szybkiej i solidnej naprawy samochodu.

W naszej ofercie posiadamy:

Wymiana opon

       Oferujemy opony wszystkich marek i dobieramy je według Twoich wskazań.
Montaż opon przeprowadzony prawidłowo to gwarancja bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. W naszym serwisie wymienisz opony szybko, tanio i bezpiecznie.

Części oryginalne i zamienne

       Nasza FIRMA korzysta z części zamiennych poprzez współpracę z hurtowniami jak również posiada dostęp do części oryginalnych. Części zamienne lub oryginalne stosowane są zależnie od rodzaju usterki występującej w samochodzie.

Chiptuning

       Chiptuning to zmiana seryjnego programu na program bardziej dynamiczny.
W rezultacie otrzymujemy:

  • wzrost mocy o 6-8% i około 12% wzrost momentu obrotowego w przypadku silników benzynowych
  • wzrost mocy i momentu obrotowego o 20-30% dla silników turbo (benzynowych i diesli)
  • zmniejszenie zużycia paliwa od 5-15%

Obsługa klimatyzacji

       Klimatyzacja powinna być poddawana konserwacji.
Zaleca się przynajmniej raz w roku dokonać kontroli klimatyzacji w warsztacie oraz co dwa lata powinno się wymienić czynnik chłodzący.
Czyszczenie klimatyzacji poprzez dezynfekcję urządzeniem ozonującym zabija bakterie i grzyby które są szkodliwe dla zdrowia.

Czyszczenie tapicerek

     Dysponujemy profesjonalnym sprzętem firmy KARCHER. Używamy wysokiej jakości środków czyszczących, bezpiecznych dla wszelkich materiałów tekstylnych, sztucznych i naturalnych, pozostawiających po sobie przyjemny zapach czystości i świeżości. Stosowane środki czyszczące są również bezpieczne dla zwierząt. 

Naprawa samochodów

      Wykonujemy szeroki zakres usług naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy odpowiednie narzędzia i sprzęty umożliwiające dokładną diagnostykę oraz szybką i solidną naprawę usterki. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybką i sprawną naprawę każdej awarii.